Skontaktuj się ze Świątynią i upewnij się, że wszystkie Twoje życzenia zostały spełnione.
Nasze główne rytuały

Nasze główne rytuały

 


01 ° - Rytuał Przymierza
02 ° - Otwarcie dróg (osobiste i zawodowe)
03 ° - Rytuał dominacji
04 ° - Rytuały dla zdrowia
05 ° - Duchowe oczyszczenie

Nasze różnice

Powaga
Przezroczystość
Sekret
Szacunek
Poświęcenie

 

uzależnienia od narkotyków krawat kochający sprzątanie w zakładach problemy biznesowe problemy z miłością problemy zdrowotne problemy rodzinne Problemy zawodowe Sprzątanie mieszkań

 

 

 

Rytuał Paktu - [Pakt z Lucyferem]

Przymierze Lucyfera jest sojuszem pomiędzy osobą a Wielkim Bogiem Lucyferem.

Lucyfer, po tym jak przybył na tę ziemię, zawsze pomagał ludzkości, był z nami i zawsze będzie, wielu ludzi temu zaprzecza z powodu starożytnego kłamstwa stworzonego przez tyranię świata, ale Lucyferianie zawsze wyprzedzają wszystko Zawsze jesteśmy wspaniali, a nasz nauczyciel stawia nas w najlepszych możliwych sytuacjach.

Pakt z Lucyferem zmieni twoje życie. Jest to procedura wykonywana w całkowitej tajemnicy między tobą, twoim kapłanem, Czarownikiem, który zawrze twój pakt z Lucyferem i samym Lucyferem. Reidovudu od ponad 20 lat wykonuje rytuały przymierza i zawsze miał satysfakcjonujące rezultaty w życiu ludzi.

Jeśli cierpisz do tego stopnia, że ​​nie wiesz, co robić, to jest właściwa droga. Wielu mówi, że jeśli cierpisz, to dlatego, że życzy sobie tego chrześcijański Bóg. Ale jeśli ten bóg chce twojego cierpienia, NIE ŻYCZĘ Tobie, uwolni cię od cierpienia i bólu upokorzenia, uczyni cię znacznie lepszym i da ci w twoich rękach wszystko, czego chcesz. Może, ponieważ jest wielkim Geniuszem Życia i dlatego wszystko osiąga. Jeśli masz takie życzenie, nie zastanawiaj się dwa razy, ponieważ teraz Twoja kolej, aby zmienić swoje życie.

UWAGA: Słyszysz o wielu paktach, które nie przynoszą rezultatów, ponieważ ludzie prześladują fałszywych kapłanów i fałszywych czarowników. Pakt zadziała tylko wtedy, gdy odprawisz rytuał z kapłanem, który NAPRAWDĘ jest częścią Lucyferiańskiego Świata.

 

 

Uwaga: aby kontynuować, musisz się zarejestrować lub już zarejestrowałeś się w serwisie.

Firmowa poczta e-mail
E-mail: [email protected]
www.reidovudu.com.br
www.reidovudu.com
Telefon 0xx (34) 99150-2401 W SYTUACJACH AWARYJNYCH
Świątynia stacjonarny 0xx (34) 3662-3812

 

 

Zaloguj sie

hasło

 

Wróć